Agrowłóknina wiosenna na dobry początek roku

Zmienna pogoda wczesną wiosną może zrujnować profesjonalne uprawy, ale także narazić na niepotrzebne kłopoty i koszty właściciela przydomowego ogrodu bądź działki. Przed takimi przykrymi niespodziankami świetnie zabezpieczyć może zastosowanie agrowłókniny wiosenno-jesiennej.

Ochronna agrowłóknina okryciowa

Agrowłóknina wiosenna to wysokiej klasy agrowłóknina okryciowa, która pozwala ustrzec rośliny przed niekorzystnymi skutkami ujemnych temperatur. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona wrażliwych gatunków drzew, krzewów czy winorośli przed nagłymi spadkami temperatur, wiatrem oraz mrozem.

Uniwersalna agrowłóknina wiosenna

Agrowłóknina okryciowa świetnie zdaje egzamin zarówno w profesjonalnych uprawach, jak i w ogrodach czy na działkach. Jest niezwykle łatwa w użyciu – można ją bez trudu rozłożyć samodzielnie. Agrowłóknina wiosenna Geocover kosztuje niewiele, a przy tym charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością.

Agrowłóknina Geocover P17

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowo lekka i cienka agrowłóknina okryciowa Geocover P17, o wadze zaledwie 17 g/m2. Tak delikatna struktura sprawia, że tę agrowłókninę wiosenną można kłaść bezpośrednio na sadzonkach, bez ryzyka uszkodzenia wrażliwych młodych upraw.

Agrowłóknina wiosenna – trwałość i wytrzymałość

Agrowłóknina wiosenna i jesienna Geocover charakteryzuje się też niezwykle wysoką jakością, która sprawia, że można ją stosować z powodzeniem przez wiele sezonów. Wyróżnia się optymalną grubością włókien i wytrzymałością na rozciąganie, a trwałość zapewnia jej zastosowanie silnego koncentratu UV. Zobacz więcej na https://sklep.geocover.pl/pl/21-agrowloknina-wiosennajesienna

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *