Dobra geowłóknina w najlepszej cenie

Dobra geowłóknina to produkt wielofunkcyjny, który sprawdza się nie tylko w ogrodnictwie, ale także przy tworzeniu autostrad, skwerów, basenów czy oczek wodnych. Wykonana z trwałych poliestrowych bądź polipropylenowych włókien, wykazuje bardzo dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Geowłóknina – same zalety

Dzięki swoim wspaniałym właściwościom geowłóknina sprawdza się jako doskonała warstwa filtracyjna, a także drenaż. Ma równomiernie rozłożone pory optymalnej wielkości, dzięki czemu woda jest odprowadzana, natomiast większe cząstki zostają zatrzymane. Do cennych funkcji geowłókniny należą też separacja oraz wzmacnianie.

Ogromna wartość, atrakcyjna cena

Czy produkt o tak wspaniałych właściwościach musi kosztować krocie? Niekoniecznie. Cena za m2 uzależniona jest od wielu czynników, jak gramatura czy wymiary. Sprawdzając, ile wynosi cena geowłókniny, warto pamiętać, że jej zastosowanie pozwala zdecydowanie zmniejszyć koszty inwestycji – i to zarówno te krótko-, jak i długoterminowe. Użycie odpowiedniej geowłókniny znacznie przedłuża żywności konstrukcji i obiektów, przy których została zastosowana.

Dobra cena geowłókniny

Sklep Geocover sprzedaje wyprodukowaną przez siebie geowłókninę, co pozwala wyeliminować koszty narzutu obecne u pośredników. Cennik jest bardzo korzystny, a oferta szeroka. Dostępna geowłóknina ma gramaturę od 100 g/m2 do 500 g/m2, w zależności od tego, do czego ma być zastosowana. W przypadku popularnej geowłókniny poliestrowej PES 150 g 1m x 50m cena wynosi 124 zł brutto.

Geowłóknina – korzystny cennik

Cena za m2 geowłókniny w sklepie internetowym Geocover jest więc niezwykle korzystna. Na stronie Geocover.pl dostępny jest cennik rolek geowłókniny o innej gramaturze oraz wielkości. Bardzo gruba geowłóknina poliestrowa PES o gramaturze 500 g i wielkości rolki 3 m x 20 m kosztuje 435 zł brutto.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *