Na kłopoty – geowłóknina

Geowłóknina to niezwykle ciekawy i wielofunkcyjny produkt, który zachwyca ogromną liczbą możliwych zastosowań. Geowłóknina służy przede wszystkim filtrowaniu i drenażowi wody, ochronie i wzmacnianiu przy budowie obiektów naziemnych. Jest też wykorzystywana jako świetny materiał separujący, np. przy stabilizacji gruntów o słabej nośności. A przy tym jej cena za m2 nie jest wcale wysoka.

Geowłóknina – wiele obszarów zastosowań

Właściwości te sprawiają, że geowłóknina jest stosowana i spotykana w najróżniejszych miejscach i okolicznościach. Są to m.in. wysypiska odpadów, baseny, oczka wodne, chodniki, ścieżki rowerowe, alejki, parkingi, podjazdy, boiska sportowe, nasypy i wały przeciwpowodziowe, drogi publiczne, rurociągi, a nawet pokrycia dachowe.

Geowłóknina – same korzyści

Korzyści wynikające ze stosowania tak wszechstronnego rozwiązania, jakim jest geowłóknina są wprost niezliczone. Obejmują m.in. poprawę nośności gruntów, zapobieganie procesom zamulania oraz brak negatywnego wpływu na środowisko. Użycie geowłókniny pozwala mocno ograniczyć koszty inwestycji, zaoszczędzić czas oraz uprościć technologię wykonania danej konstrukcji, a także wydłużyć trwałość i czas eksploatacji obiektów budowlanych.

Geowłóknina – dobra cena

Zastosowanie geowłókniny jest tym bardziej korzystne, że ona sama wcale nie musi być produktem kosztownym. Jej cena uzależniona jest od wielu czynników, jak gramatura czy długość i szerokość. Z pewnością warto postawić na polskie produkty najwyższej jakości, dystrybuowane przez swego wytwórcę, dzięki czemu cena za m2 jest bardzo atrakcyjna. Aby się o tym przekonać, wystarczy przestudiować cennik sklepu Geocover.pl.

Geowłóknina – cennik

Geowłóknina z oferty sklepu Geocover.pl ma gramaturę od 100 g/m2 do nawet 500 g/m2. Cena popularnej geowłókniny poliestrowej PES o wadze 150 g i wymiarze 1 m x 50 m wynosi 124 zł brutto. Co jeszcze zawiera cennik? Znajdziemy tam m.in. wyjątkowo grubą geowłókninę poliestrową PES o gramaturze 500 g i wymiarach 3 m x 20 m, która kosztuje 435 zł brutto. Zobacz więcej na https://sklep.geocover.pl/pl/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *